Vítejte! Dnes je pondělí 2. srpna, svátek slaví Gustav

17°C/29°C 12°C/21°C 10°C/23°C

Firmy Jindřichův Hradec: Zprávy z Jindřichova Hradce

Přechozí zpráva Další zpráva

Diskotéka Pyramida znovu otevře už v pátek

01.08.2010, 17:36

Suchdol nad Lužnicí – Slib, který dal nový nájemce suchdolské diskotéky Pyramida, že otevře na začátku srpna, nevyzněl naplano. Diskotéku Pyramidu v novém hávu tak mohou lidé navštívit už v pátek.

Na křižovatce u Kuniferu by se mohla změnit přednost

01.08.2010, 13:42

Jindřichohradecko – Jedním z nebezpečných úseků z hlediska dopravních nehod je křižovatka ve tvaru T v Jindřichově Hradci u Kuniferu. Jedná se o výpadovku z města ve směru od sídliště Vajgar na Dačice a Třeboň.

Nejlepší voda na koupání je v Hejtmanu a Staňkovském

01.08.2010, 11:31

Jindřichohradecko – Na začátku týdne prověřovali pracovníci krajské hygienické stanice, pošesté v této koupací sezoně, kvalitu vody v koupacích oblastech jihočeského regionu.

Vývoj rozpočtu je pečlivě sledován

01.08.2010, 08:38

Jindřichův Hradec – Městská rada projednala plnění příjmů a čerpání rozpočtu v prvním pololetí letošního roku.

Přijde řada na opravu cest

01.08.2010, 07:28

Člunek – Nyní v letních měsících je v centru pozornosti ve Člunku, ale i místních částech Lomy a Kunějov, úprava veřejných prostranství.

Nemoci z lesního ovoce se v okrese téměř nevyskytují

01.08.2010, 06:41

Jindřichohradecko – Hygienici zkoumali výskyt onemocnění, které by lidé měli z pojídání lesních plodů. Doporučují plody omýt a tepelně upravit.

Právě jsme se narodili: Sedm holek a dva kluci

31.07.2010, 12:00

Jindřichův Hradec - Představujeme dalších devět miminek z Jindřichohradecka narozených od 19. do 22. července.

Ohlédnutí za minulým týdnem

31.07.2010, 08:57

Jindřichohradecko - Přinášíme sestřih nejzajímavějších událostí končícího týdne.

Turbínu skrývalo léta bahno, teď jde do opravy

30.07.2010, 17:56

Litvínovice – Suterén Stecherova mlýna v Litvínovicích teto týden opustila Francisova turbína, kterou téměř půl století skrývaly nánosy bahna. Vydala se až na Jindřichohradecko, kde ji čeká generální rekonstrukce.

Již nejsou mezi námi

30.07.2010, 17:18

Jindřichohradecko - Od  23. do 29. července nás opustili:

Chirurgie v Dačicích zůstane i bez podpory pojišťovny

30.07.2010, 11:26

Dačice/FOTO/ – Jak už Deník uvedl, Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) nenasmlouvala společnosti Dentimed ambulantní péči.

Dlužníků za nájemné rychle přibývá

30.07.2010, 07:27

Jindřichův Hradec – V sedmi případech rozhodovala ve středu městská rada o povolení splátek dluhu na nájemném v městských bytech podle splátkového kalendáře.

Petr Müller: Nebyl jsem tím, kdo podal trestní oznámení

30.07.2010, 06:31

Třeboň – „Vím, že indicie zdánlivě směřují ke mně, ale nebyl jsem tím, kdo podal na zastupitele trestní oznámení. Dávno jsem už situaci přestal sledovat a nijak to neřeším, mám teď zcela jiné starosti. Osobně mě ale mrzí, že se to dostalo až tak daleko,“ uvedl majitel třeboňské restaurace Šupina Petr Müller.

Testy pomáhají žákům ve volbě budoucího povolání

30.07.2010, 05:24

Jindřichohradecko – Společnost Republikové centrum vzdělávání provádí poradenství v oblasti přípravy žáků 8. a 9. tříd základních škol. Na Jindřichohradecku je do projektu zapojeno 10 škol.

Novodobí otrokáři šikanují zaměstnance ze zahraničí

29.07.2010, 19:02

Jižní Čechy – Současný strach o práci a hrozba ztráty zaměstnání nahrává také podvodníkům, kteří zneužívají cizince.

Zpátky do Třeboně přijedou bratři Ebenové

29.07.2010, 18:00

Třeboň – Skupina bratří Ebenů zahraje v zámecké zahradě v sobotu 31. července od 20 hodin.

Prohlídka zámku poučí a pobaví děti i dospělé

29.07.2010, 17:21

Jindřichův Hradec/FOTO/ – Po řadě chladných, podzim připomínajících dní dopolední slunce opět prosvítilo třetí nádvoří jindřichohradeckého zámku, jedné z největších kulturních památek v Čechách.

Rolníci nevědí, zda a za kolik sklizeň máku prodají

29.07.2010, 14:37

Pelhřimovsko – K rázu letní krajiny na Pelhřimovsku vydatně přispívají maková pole. Bělavé květy už jsou pryč a makovice nyní čekají jenom na sklizeň. Zemědělci se zvědavostí i obavami vyčkávají, jak budou letos nastaveny výkupní ceny za tuto tradiční plodinu.

Lesníci kontrolují sběrače borůvek, aby neplenili lesy

29.07.2010, 09:26

Jindřichohradecko –  Borůvky stále ještě sběrači nacházejí, v lesích se provádějí kontroly, aby nedocházelo k plenění, úroda v okrese však letos není vysoká.

Kolotoče se odpoledne roztočí, porcinkule začne

29.07.2010, 09:16

Jindřichův Hradec/VIDEO/ -  Přípravy na největší pouť v okrese, jindřichohradeckou porcinkuli, ve středu vyvrcholily.

Firmy Jindřichův Hradec: Náhodné firmy z katalogu Firmy Jindřichův Hradec

Alcedo PSV, s.r.o.

Nabízíme kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, bazénů a jezírek, protiradonové izolace. Inž. činnost návrhy, posouzení a výpočty izolačních souvrství.

sídl. U nádraží 1098, Jindřichův Hradec II

Ing. Josef Hrdlička-daňový poradce

Nabídka služeb daňového poradce.

Perleťová 98, Jindřichův Hradec-Radouňka

Catrin, s.r.o.

Nabídka hospodářských zvířat.

nám. Míru 170, Jindřichův Hradec I

Český restaurant s.r.o. - Krčma U Jáchyma

Nabízíme prostory k pořádání oslav, banketů a rautů. Příprava pokrmů dle původních receptur, pořádání zabijačkových a zvěřinových hodů.

Dobrovského 1, Jindřichův Hradec I

Házená Třeboň, s.r.o.

Provozování oddílu házené.

Pražská 884, Třeboň II

Erik Zegermacher - malířství

Nabízíme malířské, dekoratérské a lakýrnické služby.

Třeboňské předm. 189, Lomnice nad Lužnicí

PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?