Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obeccep.cz.

24. 7. Kristýna

Zítra: Jakub

Kalendář kulturních akcí

6-9/2017 Třeboň a okolí

TOT kalendář akcí press_final.pdf

Žádost kácení

žádost kácení.doc

ROZKLIKÁVACÍ ROZPOČET

Svoz odpadů

svoz odpadů.jpeg

Rekreační objekt MYSLIVNA

sezóna 2017 PLNĚ OBSAZENA!!!

Nabízíme ubytování v rekreačním objektu MYSLIVNA CEP:na samotě v blízkosti lesa, jednopatrová zděná budova. V přízemí: kuchyň,obývací pokoj s TV, 2 ložnice, WC,koupelna, komora. V prním patře kuchyň,obývací pokoj s TV, 3 ložnice, WC, koupelna, komora. Celkem 14 lůžek. Vybavení: lednice, el.sporák, 2x TV,teplá voda. Povlečení vlastní! Pozemek je oplocený,možnost grilování,parkování v objektu. Nedaleko vesnice Cep /obchod,hostinec/, Cepské pískovny s krásnou krajinou a možností koupání a cykloturistiky. Velmi levné ubytování Kč 1000,-/den +DPH vhodné pro rodiny s dětmi. V letních měsících pronajímáme v týdeních turnusech od soboty do soboty, v ostatních měsících libovolně . Možnost topení za příplatek. tel. 721 225 462 nebo 606 439 301

Sešit1.xlsx

www.idos.cz